معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

آیلتس مشهد : موسسات برگزار کننده آزمون

مشهد دومین کلان شهر ایران به حساب می آید. طی سال های اخیر بسیاری از زبان آموزان در مشهد به دنبال آزمون آیلتس در مشهد به طور آزمایشی بودند و این آزمون طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و مشهد را پس از تهران تبدیل به دومین شهر پرمتقاضی برای آزمون آیلتس کرده است. با […]

نویسنده: camiloteam

مشهد دومین کلان شهر ایران به حساب می آید. طی سال های اخیر بسیاری از زبان آموزان در مشهد به دنبال آزمون آیلتس در مشهد به طور آزمایشی بودند و این آزمون طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و مشهد را پس از تهران تبدیل به دومین شهر پرمتقاضی برای آزمون آیلتس کرده است. با آیلتس میکس همراه باشید.

برگزاری آزمون ماک در مشهد

آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی آیلتس، آزمونی که شبیه سازی آزمون اصلی آیلتس می باشذ و با استفاده از آن می توانید آزمونی به مراتب بهتر و پیش بینی شده تر بدهید.این آزمون کمک شایانی می کند مخصوصا به افرادی که اولین بار می خواهند این آزمون را بدهند.این آشنایی به شما میزان سوالات ، نوع سوالات ، حجم سوالات و شیوه پاسخ دادن سوالات را نشان می دهد که تعیین کننده موفقیت در آزمون آیلتس شما هم می تواند باشد.

برگزاری آزمون آیلتس در مشهد

همانطور گفته شد با توجه به افزایش درخواست ها برای شرکت در آزمون آیلتس در شهر مشهد، موسسات و آموزشگاه های زبان بسیار زیادی در این شهر برای آمادگی هر چه بیشتر آزمون دهندگان اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس کرده اند.

اما برگزاری آزمون آیلتس در مشهد به طور رسمی بر عهده موسسه ایرسافام که دفتر مرکزی آن در تهران است، گذاشته شده. ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت ایرسافام انجام میگیرد. به علاوه برای کسب اطلاعات جامع تر و بیشتر و با خبر شدن ار آخرین اطلاعیه ها درباره زمان برگزاری آزمون آیلتس و یا قیمت آزمون آیلتس میتوانید به وب سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

آموزشگاه زبان آیلتس در مشهد

در مشهد بیش از ۶۰ موسسه و آموزشگاه زبان در مشهد مشغول به فعالیت هستند. طبق بررسی های صورت گرفته تنها تعداد اندکی از این آموزشگاه ها در زمینه آزمون آیلتس و برگزاری آزمون های آزمایشی به طور حرفه ای و دقیق فعالیت دارند. پس قبل از این که موسسه ای را انتخاب کنید سعی کنید که درباره سابقه آن در حوزه آزمون آیلتس تحقیق کنید تا دچار اشتباه نشوید. همچنین می توانید با افرادی که قبلا در آزمون آیلتس شرکت کرده اند و یا در موسسه ای ثبت نام کردند هم مشورت کنید.

اعتراض به نتیجه آزمون

پس از آن که آزمون خود را دادید و از نتایج آن که بعد از سیزده روز اعلام می شود و با خبر شدید می توانید همانند هر داوطلب دیگر در صورت عدم رضایت ار نمره خود، نسبت به نتیجه آزمون به آن مرکزی که برگزار کننده آزمون آیلتس بوده اعتراض خود را اعلام نمایید. طبق مقررات آزمون آیلتس داوطلبان معترض پس از این که فرم درخواست اعتراض خود را پر کردند حداکثر به فاصله شش هفته از تاریخ برگزاری آزمون آیلتس آن را ارسال کنند.

با استفاده از برگه ای که ارسال می کنید، حق اعتراض  نسبت به نمره هر قسمت از آزمون که فکر میکنید کمتر گرفته اید، داده می شود. اما این نکته را ه در نظر بگیرید که شما در صورتی می توانید اعتراض کنید که هزینه آزمون آیلتس را مجددا پرداخت کنید که در صورت تایید و درست بودن اعتراض این مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد و در غیر این صورت هزینه پرداختی قابل استرداد نخواهد بود.

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

در ادامه لیستی مختصر از مراکزی که مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در مشهد و سایر نقاط ایران هستند را مشاهده می کنید.برای دیدن لیست به روز تر و کامل تر از موسسات مجاز در حوزه برگزاری آزمون می توانید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

  • آیلتس تهران
  • دانشگاه آزاد اسلامی
  • موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش
  • موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام
  • کالج زبان ماهان
  • موسسه شکوه سمنان
  • موسسه شکوه تهران
  • موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی
  • موسسه پروشات

آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

آیلتس تضمینی
۵ اسفند ۱۳۹۷

 آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون ؟

 آیلتس تضمینی : امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از آنجایی که امروزه دانستن زبان انگلیسی و اخذ مدرک IELTS به یکی از شروط قطعی در مهاجرت تحصیلی و غیره بدل گشته است.   از این رو پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب کار بسیار دشواری […]

ادامه...
 قیمت آزمون آیلتس
۳۰ بهمن ۱۳۹۷

قیمت آیلتس:آخرین قیمت آزمون آیلتس

مرجع رسمی قیمت آزمون آیلتس سازمان سنجش است تنها مرجع رسمی و قانونی که در ایران مجوز و حق فعالیت برای برگزاری قیمت آزمون آیلتس چه جنرال و چه آکادمیک را دارد سازمان سنجش است. قیمت قطعی هر آزمونی هم که قرار است برگزار شود توسط سازمان سنجش محاسبه شده و سپس اعلام میشود. بنابراین تا وقتی […]

ادامه...
ظزحی برای موسسات برگزار کننده آزمون آیلتس در مشهد
۳۰ بهمن ۱۳۹۷

آیلتس مشهد : موسسات برگزار کننده آزمون

مشهد دومین کلان شهر ایران به حساب می آید. طی سال های اخیر بسیاری از زبان آموزان در مشهد به دنبال آزمون آیلتس در مشهد به طور آزمایشی بودند و این آزمون طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و مشهد را پس از تهران تبدیل به دومین شهر پرمتقاضی برای آزمون آیلتس کرده است. با […]

ادامه...