معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

 آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون ؟

 آیلتس تضمینی : امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از...

IELTSmix Academy
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۷ دسته بندی: راهنمای آیلتس

 آیلتس تضمینی :

امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از آنجایی که امروزه دانستن زبان انگلیسی و اخذ مدرک IELTS به یکی از شروط قطعی در مهاجرت تحصیلی و غیره بدل گشته است.

 

از این رو پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب کار بسیار دشواری است که بر سر راه این افراد قرار دارد. دلیل آن هم تبلیغات زیاد و دروغین برخی موسسات سودجو و متقلب است که متاسفانه افراد زیادی که در دام اینگونه تبلیغات می افتند و دچار خسارت مالی و از همه مهمتر خسارت جبران ناپذیر از دست دادن زمان و شاید فرصت های تحصیلی و شغلی میشوند.

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس و دوره های آمادگی آیلتس تضمینی و آیلتس در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس  ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ با مشاورین آکادمی آیلتس میکس به صورت کاملا رایگان مطرح نمایند.

آیا واقعا نمره آیلتس را می‌توان تضمین کرد؟!

تجربه های زیاد بدست اماده از برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس این اطمینان را به ما داده است که به جرأت بیان کنیم که هیچ راه واقعی، اصولی و اخلاق مدارانه برای تضمین نمره آیلتس وجود ندارد. چه بسا بسیاری از دواطلبان را دیده‌ایم که از نمره بالای رایتینگ خود در آزمون اصلی مطمئن بوده‌اند اما سیستم جدید تصحیح رایتینگ در آزمونهای آیلتس باعث شده گاها حتی ۱ نمره کمتر از نمره مورد انتظار خود را کسب کنند.

 آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون

آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون

در پایان باید خاطر نشان کرد که آیلتس تضمینی دو سو دارد! سوی اول سطح دانش حرفه‌ای مدرس آیلتس و سوی دیگر در واقع فقط شما و سخت کوشی شماست و آیلتسآزمونی که به یک نسبت به هر دوی اینها احتیاج دارد!

 

عناوینی چون آیلتس تضمینی ، خرید مدرک آیلتس ، مدرک آیلتس پولی ، آیلتس بدون آزمون ،  آیلتس تضمینی بدون آزمون اینها عناوینی هستند که افراد سودجو  با هدف به دام انداختن در تبلیغات خود استفاده می کنند.

 

نکته اول اینکه خیلی از موسسات مدعی برگزاری دوره های آیلتس تضمینی هستند ولی  هزینه این نوع به اصطلاح کلاس های تضمینی آیلتس حداقل ۲ برابر کلاس های غیر تضمینی هستند و از جهتی دیگر تضمینی که از آن حرف زده میشود در واقعیت با شرط و شروط های عجیب  همراه است که میشود گفت تضمینی وجود ندارد.

 

از آنجایی که  داشتن تمرکز و آرامش و  نداشتن استرس زیاد در روز آزمون در کنار دانش بالا نقش مهم و موثری در موفقیت در آزمون آیلتس دارد.پس آیلتس تضمینی به هر شکلی ماهیت خارجی نداشته و صرفا جنبه بازاریابی دارد پس بهتر است که فریب این مباحث غیر واقعی را نخورید.

 

نکته دوم فکر کردن به راه های خنده داری چون گرفتن مدرک آیلتس بدون آزمون و یا با پرداخت پول و از این دست موارد است که بسیار این تفکر سطحی و غیر واقعی است که نیاز به توضیح بیشتر ندارد و باید  از ذهن خود خارج کنید و پول خود را هدر ندهید.

 

 گرفتن مدرک آیلتس فقط یک راه  دارد و آنهم هر چه سریعتر شروع کردن پروسه آموزش زبان انگلیسی و به دنبال آن شرکت در کلاس های تخصصی آیلتس در آموزشگاه آیلتس دارای رزومه قوی در چند سال اخیر  است همچنین آمادگی کامل و شرکت در آزمون رسمی آیلتس جهت دریافت کارنامه با نمره مطلوبی که مد نظر شما میباشد.

آکادمی آیلتس میکس به سیستم آموزشی خود ایمان دارد، جهت کسب هر گونه اطلاعات و شرکت در کلاس های آمادگی آیلتس می توانید با تلفن های  ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵  تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی در موسسه آیلتس میکس

ادامه...
مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران
۱۶ مرداد ۱۳۹۸

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

راکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران تمامی موسسات زبانی که در حال برگزاری آزمون آیلتس می باشند باید مجوز برگزاری آزمون را از سازمان سنجش آموزش

ادامه...
افزاش هزینه ثبت نام آزمون آیلتس
۱۴ تیر ۱۳۹۸

افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس

سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشور خبرداد. بر این اساس اطلاعیه باتوجه به افزایش قیمت و نرخ ارز و نیز سایر هزینه های آزمون آیلتس،هزینه ی ثبت نام در آزمون آیلتس

ادامه...