معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

 آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون ؟

 آیلتس تضمینی : امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از آنجایی که امروزه دانستن زبان انگلیسی و اخذ مدرک IELTS به یکی از شروط قطعی در مهاجرت تحصیلی و غیره بدل گشته است.   از این رو پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب کار بسیار دشواری […]

نویسنده: ielts

 آیلتس تضمینی :

امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از آنجایی که امروزه دانستن زبان انگلیسی و اخذ مدرک IELTS به یکی از شروط قطعی در مهاجرت تحصیلی و غیره بدل گشته است.

 

از این رو پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب کار بسیار دشواری است که بر سر راه این افراد قرار دارد. دلیل آن هم تبلیغات زیاد و دروغین برخی موسسات سودجو و متقلب است که متاسفانه افراد زیادی که در دام اینگونه تبلیغات می افتند و دچار خسارت مالی و از همه مهمتر خسارت جبران ناپذیر از دست دادن زمان و شاید فرصت های تحصیلی و شغلی میشوند.

آیا واقعا نمره آیلتس را می‌توان تضمین کرد؟!

تجربه های زیاد بدست اماده از برگزاری دوره‌های تخصصی آیلتس این اطمینان را به ما داده است که به جرأت بیان کنیم که هیچ راه واقعی، اصولی و اخلاق مدارانه برای تضمین نمره آیلتس وجود ندارد. چه بسا بسیاری از دواطلبان را دیده‌ایم که از نمره بالای رایتینگ خود در آزمون اصلی مطمئن بوده‌اند اما سیستم جدید تصحیح رایتینگ در آزمونهای آیلتس باعث شده گاها حتی ۱ نمره کمتر از نمره مورد انتظار خود را کسب کنند.

در پایان باید خاطر نشان کرد که آیلتس تضمینی دو سو دارد! سوی اول سطح دانش حرفه‌ای مدرس آیلتس و سوی دیگر در واقع فقط شما و سخت کوشی شماست و آیلتسآزمونی که به یک نسبت به هر دوی اینها احتیاج دارد!

 

عناوینی چون آیلتس تضمینی ، خرید مدرک آیلتس ، مدرک آیلتس پولی ، آیلتس بدون آزمون ،  آیلتس تضمینی بدون آزمون اینها عناوینی هستند که افراد سودجو  با هدف به دام انداختن در تبلیغات خود استفاده می کنند.

 

نکته اول اینکه خیلی از موسسات مدعی برگزاری دوره های آیلتس تضمینی هستند ولی  هزینه این نوع به اصطلاح کلاس های تضمینی آیلتس حداقل ۲ برابر کلاس های غیر تضمینی هستند و از جهتی دیگر تضمینی که از آن حرف زده میشود در واقعیت با شرط و شروط های عجیب  همراه است که میشود گفت تضمینی وجود ندارد.

 

از آنجایی که  داشتن تمرکز و آرامش و  نداشتن استرس زیاد در روز آزمون در کنار دانش بالا نقش مهم و موثری در موفقیت در آزمون آیلتس دارد.پس آیلتس تضمینی به هر شکلی ماهیت خارجی نداشته و صرفا جنبه بازاریابی دارد پس بهتر است که فریب این مباحث غیر واقعی را نخورید.

آیلتس تضمینی

آیلتس تضمینی

 

نکته دوم فکر کردن به راه های خنده داری چون گرفتن مدرک آیلتس بدون آزمون و یا با پرداخت پول و از این دست موارد است که بسیار این تفکر سطحی و غیر واقعی است که نیاز به توضیح بیشتر ندارد و باید  از ذهن خود خارج کنید و پول خود را هدر ندهید.

 

 گرفتن مدرک آیلتس فقط یک راه  دارد و آنهم هر چه سریعتر شروع کردن پروسه آموزش زبان انگلیسی و به دنبال آن شرکت در کلاس های تخصصی آیلتس در آموزشگاه آیلتس دارای رزومه قوی در چند سال اخیر  است همچنین آمادگی کامل و شرکت در آزمون رسمی آیلتس جهت دریافت کارنامه با نمره مطلوبی که مد نظر شما میباشد.

 

 

 

آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

آیلتس تضمینی
۵ اسفند ۱۳۹۷

 آیلتس تضمینی ، آیلتس بدون آزمون ؟

 آیلتس تضمینی : امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی و دوره های آیلتس تضمینی هستند.از آنجایی که امروزه دانستن زبان انگلیسی و اخذ مدرک IELTS به یکی از شروط قطعی در مهاجرت تحصیلی و غیره بدل گشته است.   از این رو پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب کار بسیار دشواری […]

ادامه...
 قیمت آزمون آیلتس
۳۰ بهمن ۱۳۹۷

قیمت آیلتس:آخرین قیمت آزمون آیلتس

مرجع رسمی قیمت آزمون آیلتس سازمان سنجش است تنها مرجع رسمی و قانونی که در ایران مجوز و حق فعالیت برای برگزاری قیمت آزمون آیلتس چه جنرال و چه آکادمیک را دارد سازمان سنجش است. قیمت قطعی هر آزمونی هم که قرار است برگزار شود توسط سازمان سنجش محاسبه شده و سپس اعلام میشود. بنابراین تا وقتی […]

ادامه...
ظزحی برای موسسات برگزار کننده آزمون آیلتس در مشهد
۳۰ بهمن ۱۳۹۷

آیلتس مشهد : موسسات برگزار کننده آزمون

مشهد دومین کلان شهر ایران به حساب می آید. طی سال های اخیر بسیاری از زبان آموزان در مشهد به دنبال آزمون آیلتس در مشهد به طور آزمایشی بودند و این آزمون طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و مشهد را پس از تهران تبدیل به دومین شهر پرمتقاضی برای آزمون آیلتس کرده است. با […]

ادامه...