معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

مهم ترین پیش نیاز های آیلتس

اگر میخواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید و احساس میکنید که یک سری از موارد را هنوز انجام نداده اید...

IELTSmix Academy
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷ دسته بندی: راهنمای آیلتس

اگر میخواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید و احساس میکنید که یک سری از موارد را هنوز انجام نداده اید و به قولی پیش نیاز های آیلتس را ندارید؛ میتوانید از روش های مختلفی استفاده کنید تا این آمادگی را برای این کار کسب کنید. با آیلتس میکس همراه باشید.

تعیین سطح دانش زبان مهم ترین پیش نیاز های آیلتس

قبل از شروع هر کاری باید از سطح خودتان در زبان انگلیسی به صورت دقیق اطلاع پیدا کنید. با دادن آزمون های تعیین سطح شما متوجه خواهید شد که در کدام سطح قرار دارید و در کدام مهارت ها ضعیف تر عمل میکنید. این آزمون به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بفهمید باید در تمرین های خود کدام بخش ها را تقویت کنید. به عنوان مثل اگر در بخش ریدینگ مشکل دارید باید سعی کنید تا دامنه لغات خود را افزایش داده و تکنیک ها و نکات در این باره را یاد بگیرید و خب البته علاوه بر این ها تمرین های این بخش در جای خودشان ضروری اند.

جهت تعیین سطح توسط مشاورین آکادمی آیلتس میکس  به صورت رایگان و آگاهی از وضعیت خود می توانید با شماره های

۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ تماس حاصل فرمایید.

برنامه ریزی برای رسیدن به بالاترین سطح آمادگی آزمون

مهم ترین پیش نیاز های آیلتس

مهم ترین پیش نیاز های آیلتس

همانطور که تقریبا همه میدانیم برای شرکت در آزمون آیلتس، یکی از مهم ترین پیش نیاز های آیلتس این است که با برنامه ریزی قوی پیش رفت و سعی کرد با برنامه ریزی کار ها را انجام داد. حالا سوال اینجاست که چگونه این برنامه ریزی را به نحو احسن انجام دهیم؟
سعی کنید با توجه به سطحتان و مدت زمان باقی مانده تا روز آزمون، ساعاتی را در طول روز برای مطالعه و حل تمرین برای آزمون آیلتس مشخص کنید و به آن پایبند باشید. به عنوان مثال برای شخصی که در رده متوسط دسته بندی شده و تا روز آزمون سه ماه فرصت دارد، باید ۵ الی ۶ ساعت زمان را به این کار اختصاص دهد.

این که شما تنها بر روی یک مهارت فوکوس کنید کار اشتباهی است. سعی کنید بر روی هر چهار مهارت لازمه برای آیلتس تمرکز داشته باشید و سعی کنید تا در همه این موارد نمره خوبی را به دست آورید. اما گاهی اوقات ممکن است شما در یکی از این بخش ها بیشتر ضعف داشته باشید و لازم ببینید که نسبت به بقیه زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید؛ در این موارد مشکلی وجود ندارد که شما مثلا دو ساعت را به رایتینگ صرف کنید ولی با این حال به گونه ای کار نکنید که به بفیه بخش ها نرسید و در آزمون تنها یک یا دو درس با نمره بالا داشته باشید.

یک نکته دیگر که ممکن است که خیلی مهم باشد این است که سعی کنید تاریخی را برای آزمون آیلتس خود مشخص کنید که در صورت نگرفتن نمره مطلوب، بتوانید در یک آزمون دیگر نیز شرکت کنید. (قبل از ددلاین دانشگاه ها زمان شرکت در یک آزمون دیگر را داشته باشید).

بهترین منابع آزمون آیلتس

یکی دیگر از کار هایی که باید قبل از شروع مطالعه خود انجام دهید اینست که سعی کنید از منابع آزمون آیلتس معتبر استفاده کنید. زمانی شما میتوانید به موفقیت برسید که منابع معتبر را برای مطالعه خود در نظر گرفته باشید. برای اینکه بتوانید به این منابع سریع تر دسترسی پیدا کنید آن را در همین سایت جستجو کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی در موسسه آیلتس میکس

ادامه...
مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران
۱۶ مرداد ۱۳۹۸

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

راکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران تمامی موسسات زبانی که در حال برگزاری آزمون آیلتس می باشند باید مجوز برگزاری آزمون را از سازمان سنجش آموزش

ادامه...
افزاش هزینه ثبت نام آزمون آیلتس
۱۴ تیر ۱۳۹۸

افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس

سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشور خبرداد. بر این اساس اطلاعیه باتوجه به افزایش قیمت و نرخ ارز و نیز سایر هزینه های آزمون آیلتس،هزینه ی ثبت نام در آزمون آیلتس

ادامه...