معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

آموزش زمان ها در زبان انگلیسی

آموزش زمان ها در زبان انگلیسی

آموزش زمان ها در زبان انگلیسی

یکی از کاربردی ترین و مهمترین اصول گرامر در زبان انگلیسی قواعد صرف زمان ها  می باشند. زمان ها در زبان انگلیسی بنیان و اساس گرامر می باشند که با آموختن آن مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ نیز به مقدار قابل توجهی تقویت می شود.

آموزش کامل زمان ها در زبان انگلیسی

زمان شکلی از فعل است که عمل یا حالتی را در زمان نشان می دهد . به طور کلی در آموزش زبان انگلیسی سه زمان اصلی وجود دارد : زمان حال – زمان گذشته – زمان آینده . هر زمان دارای چهار حالت ساده – استمراری – کامل و کامل استمراری می باشد . زمانهای اصلی ، زمانهای واقع شدن فعل را نشان می دهند و چهار حالت مختلف نحوه و چگونگی انجام کار را . با توجه به سه زمان اصلی و چهار حالت هر یک ، می توان گفت که در آموزش زبان انگلیسی ، ۱۲ زمان وجود دارد به طور مثال :

زمان ها Tenses در انگلیسی  شامل گذشته ساده (Simple past) ، گذشته کامل ( Past Perfect‌) ، حال ساده ( Present Simple )، ماضی استمراری ( Present Continuous ) ، ماضی نقلی ( Present Perfect‌) ، آینده ساده ( Future Simple ) و … می باشد.

که در این ویدیوهای آموزشی تا اکنون به زمان های گذشته ساده، گذشته کامل، حال ساده، ماضی استمراری ، ماضی نقلی، آینده ساده و قیدهای تکرار پرداخته شده است.

که هر کدام از این زمان ها ویژگی ها و نکات منحصر به فرد خود را دارند و یادگیری آن ها مستلزم به دانش گرامری قوی و دانستن نکات آموزشی است.

مجموعه آکادمی آیلتس میکس در نظر دارد  ویدیوهای کوتاه مدت آموزشی  با بهترین نکات و آموزش را در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین بازدهی را به شما فراگیران عزیز ارائه دهد تا با یادگیری آسان زمان ها تا سطح قابل توجهی در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنید.

شما می توانید با دسترسی راحت به این ویدیوها از آموزش های استاد ایمان تقوی بهره مند شوید و لذت آموزش گرامر زمان های انگلیسی را به ساده ترین روش را تجربه کنید.

تایم زمانی ویدیوها بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه بستگی به موضوع  و ساختار زمان آموزش داده شده دارد و در هر ویدیو  یک مبحث زمانی همراه با مثال های متنوع و گوناگون بررسی می شود.

آموزش کامل زمان ها در زبان انگلیسی

آموزش کامل زمان ها در زبان انگلیسی

دانلود مجموعه کامل زمانها در زبان انگلیسی ، با متد استاد ایمان تقوی تنها با قیمت ۶۹ هزار تومان از طریق لینک زیر:

پسورد فایل زیپ: www.ieltsmix.com

لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل، با شماره تلفن های ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵، ۰۵۱۳۸۸۱۴۴۱۳ تماس حاصل فرمایید.

آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی در موسسه آیلتس میکس

ادامه...
مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران
۱۶ مرداد ۱۳۹۸

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

راکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران تمامی موسسات زبانی که در حال برگزاری آزمون آیلتس می باشند باید مجوز برگزاری آزمون را از سازمان سنجش آموزش

ادامه...
افزاش هزینه ثبت نام آزمون آیلتس
۱۴ تیر ۱۳۹۸

افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس

سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشور خبرداد. بر این اساس اطلاعیه باتوجه به افزایش قیمت و نرخ ارز و نیز سایر هزینه های آزمون آیلتس،هزینه ی ثبت نام در آزمون آیلتس

ادامه...