معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

آشنایی با آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

از مهم ترین مواردی که زبان آموزان داوطلب شرکت در آزمون آیلتس به آن توجه می کنند، مرکز برگزاری آزمون...

IELTSmix Academy
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ دسته بندی: راهنمای آیلتس

از مهم ترین مواردی که زبان آموزان داوطلب شرکت در آزمون آیلتس به آن توجه می کنند، مرکز برگزاری آزمون می باشد. آیلتس میکس در ادامه، برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد را به شما معرفی می کند. انتخاب مرکز مناسب برای ثبت نام هنگامی که اطلاعات کافی داشته باشید بسیار ساده تر می باشد. با اطلاع داشتن از تجربیات دیگر شرکت کنندگان خیال خود را راحت کنید. بدون استرس و با آمادگی کامل در آزمون آیلتس حاضر شوید. 

مقایسه آزمون آیلتس دانشگاه آزاد و مرکز ایرسافام

آشنایی با آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

آشنایی با آزمون آیلتس دانشگاه آزاد

طبق تجربیات شرکت کنندگان در هر دو آزمون آیلتس دانشگاه آزاد و ایرسافام متوجه شدیم که نمرات رایتینگ بسیار پایین تر از تصور شرکت کنندگان بوده است.

نحوه ی برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد بیشتر مطابق میل شرکت کنندگان بوده است. به طوری که فضای سالن اسپیکینگ بازتر و مناسب بوده است و به همین دلیل با جلوگیری از تجمع، از اضطراب شرکت کنندگان جلوگیری می شود. تعداد شرکت کنندگان در آزمون کتبی دانشگاه آزاد کم تر بوده است. همین باعث شده است تا آسایش حاکم در سالن بیشتر باشد.

در آزمون آیلتس ایرسافام، نتیجه آزمون یک روز زودتر به شما پیامک داده می شود. در صورتی که نتیجه ی آزمون آیلتس دانشگاه آزاد باید به صورت آنلاین چک شود. اکثر شرکت کنندگان از افرادی که طی آزمون اسپیکینگ با آن ها مصاحبه کردند احساس رضایت داشته اند.

همچنین در طی مصاحبه بیش از آن چه که انتظار داشتند آرامش خاطر پیدا کردند. نمرات برخی افراد در آزمون آیلتس دانشگاه آزاد در بخش های اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ بیشتر بوده است. هرچند آزمون ها در بازه زمانی متفاوتی برگزار شده اند. همچنین شرایط شرکت کنندگان باید در نظر گرفته شود.

علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس و دوره های آمادگی آیلتس تضمینی و آیلتس در مشهد میتوانند کلیه سوالات خود را از طریق تلفن های تماس ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ با مشاورین آکادمی آیلتس میکس به صورت کاملا رایگان مطرح نمایند.

ثبت نام آزمون آيلتس دانشگاه آزاد

هر داوطلب برای ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد ملزم به همراه داشتن پاسپورت و کارت ملی است. در قدم اول برای تشکیل پروفایل کاربری خود جهت رزرو آزمون به IELTS Registration Website رجوع کنید. در وارد کردن اطلاعات خود دقت کافی به خرج دهید تا به دردسر نیفتید. مبلغ ذکر شده را پرداخت کنید. سازمان سنجش مبلغ هر آزمون را در صورت تغییر اعلام می کند تا با مرکز مورد نظر تصفیه حساب شود. پس از طی این مراحل ایمیل تایید را دریافت خواهید کرد.

آخرین بار در تاریخ ۲۶ سپتامبر( هفتم مهر ماه) و ۸ اکتبر (۱۵ مهر ماه) از دوازدهم مرداد آغاز ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد در دو ماژول جنرال و آکادمیک اعلام شد. که طبق بخش نامه ای که توسط سازمان سنجش صادر شد، باید هزینه ای به مقدار ۲۷۹۵۰۰۰ تومان برای ثبت نام پرداخت شود.

هر متقاضی می تواند برای ثبت نام به وب سایتenglish.iau.ac.ir  رجوع کند. همچنین می توانید به IELTS.English.iau.ac  رجوع کرده و از اطلاعاتی همچون تاریخ آزمون های بعدی و شرایط ثبت نام با خبر شوید.

امیدواریم با کسب اطلاعات کافی درباره ی آزمون آیلتس دانشگاه آزاد از آیلتس میکس، انتخاب مرکز مناسب برایتان راحت تر و به دور از استرس باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی در موسسه آیلتس میکس

ادامه...
مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران
۱۶ مرداد ۱۳۹۸

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

راکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران تمامی موسسات زبانی که در حال برگزاری آزمون آیلتس می باشند باید مجوز برگزاری آزمون را از سازمان سنجش آموزش

ادامه...
افزاش هزینه ثبت نام آزمون آیلتس
۱۴ تیر ۱۳۹۸

افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس

سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشور خبرداد. بر این اساس اطلاعیه باتوجه به افزایش قیمت و نرخ ارز و نیز سایر هزینه های آزمون آیلتس،هزینه ی ثبت نام در آزمون آیلتس

ادامه...