معرفی آزمون آیلتس IELTS

آیلتس، آزمون آیلتس IELTS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ساده ترین تکنیک های آزمون آیلتس

در این مقاله از آیلتس میکس به معرفی برخی کتاب ها و تکنیک های آزمون آیلتس که بسیار کاربردی هستند،...

IELTSmix Academy
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۷ دسته بندی: راهنمای آیلتس

در این مقاله از آیلتس میکس به معرفی برخی کتاب ها و تکنیک های آزمون آیلتس که بسیار کاربردی هستند، می پردازیم. بهتر است علاوه بر منابع اصلی از این کتاب ها نیز به عنوان جزوات تکمیلی استفاده کرده و آن ها را مطالعه کنید.

 

کتاب Target Band 7

تصویر کتاب target band 7 از تکنیک های آزمون آیلتس

کتاب target band 7 منبعی مناسب و کم شناخته شده تر برای درک استراتژی های بالا رفتن نمره در آزمون آیلتس می باشد. در بخش رایتینگ کتاب نکته هایی نوشته شده است که ارزش خواندن را دارد. فردی که آزمون را تصحیح می کند، به نکاتی توجه می کند. این کتاب در تلاش است این نکات را به شما یادآوری کند.

 

کتاب ACE THE IELTS

کتاب Ace the ielts از تکنیک های آزمون آیلتس

این کتاب به معرفی برترین تکنیک های آزمون آیلتس برای پاسخ گویی به سوالات پرداخته است. تفاوت بین استراتژی پاسخ دهی به سوالات و تکنیک ها را بدانید. به عنوان مثال مکث نکردن میان اسپیکینگ می تواند در نمره شما موثر باشد. این یک استراتژی است. اما اینکه شما سعی کنید در لیسنینگ آزمون نقطه چین ها را زودتر حدس بزنید و سرعتتان را این گونه افزایش دهید، از تکنیک های آزمون آیلتس است.

منابع تکمیلی آزمون آیلتس

حتما برایتان سوال شده است که آیا منابع آزمون آیلتس معتبر همچون کتاب های Cambridge برای مطالعه کافی نیستند؟ باید در پاسخ بگوییم که این کتاب ها بسیار معتبر هستند. اما با این حال متناسب برای افراد در همه ی کشور ها طراحی شده است. برخی از ما ایرانیان در بعضی مهارت هایمان با توجه به نوع آموزش دبیرستان مسائلی وجود دارد که با مطالعه بیشتر و دانستن تکنیک های آزمون آیلتس باید برطرف شود.

پس در نظر داشته باشید که در انتخاب کلاس ها نیز باید به این نکات توجه کرد. تشخیص اشکالات خاصی که زبان آموزی ایرانی دارد، می تواند از مزایای یک کلاس خوب باشد. یک کلاس آموزشی خوب آیلتس نه تنها بهترین منابع را بر می گزیند، بلکه یک جزوه مکمل شامل تکنیک های آزمون آیلتس برای برطرف کردن مشکلات زبان آموز در نظر می گیرد.

پس برای تشخیص مفید بودن یک کلاس آیلتس به اهمیت منبع های تکمیلی و به کارگیری صحیح تکنیک در کلاس توجه کنید.

پترن مکالمه تکنیک های آزمون آیلتس

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که برای انجام مکالمه انگلیسی، ابتدا در ذهنتان به جملات فارسی فکر می کنید و سپس با ترجمه انگلیسی آن ها به ادامه مکالمه می پردازید اشتباه می کنید.

راه حل مشکل شما استفاده از روش پترن که از پر کاربردترین تکنیک های آزمون آیلتس است، می باشد. در این روش شما به جای حفظ کردن یک کلمه، جمله ای را به ذهنتان می سپارید. جملاتی مورد استفاده هستند که قابل تغییر باشند و بتوان از آن ها در جایگاه های متفاوت استفاده کرد. گاهی جایگاه درست لغات را در جمله نمی دانیم. با به کارگیری این روش، مشکل برطرف خواهد شد.

در برخی کلاس های آموزشی به زبان آموزان پیشنهاد می شود جملات مشخصی را حفظ کرده و در آزمون اسپیکینگ آیلتس تنها از آن ها استفاده کنند. اما با توجه به تکنیک های اسپیکینگ آزمون آیلتس، این روش کاملا نادرست است. چرا که باید سعی کنیم فی البداهه اما صحیح صحبت کنیم. اما در روش پترن تعداد این جملات بسیار محدود است. همچنین از آن ها تنها به عنوان الگو استفاده می شود.

امیدواریم با به کارگیری این مورد از تکنیک های آزمون آیلتس تکرار مستمر آن، مشکلات شما در مکالمه برطرف شده باشد.

جهت رسیدن به نمره دلخواه خود در آزمون آیلتس با مشاورین ما از طریق شماره های ۰۵۱۳۸۸۴۰۴۰۶ ۰۹۳۵۲۹۴۹۷۶۵ در ارتباط باشید.

آکادمی آیلتس میکس تا موفقیت  همواره در کنار شماست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
آخرین مطالب و نوشته های مجله زبان

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی در موسسه آیلتس میکس

ادامه...
مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران
۱۶ مرداد ۱۳۹۸

مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران

راکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران تمامی موسسات زبانی که در حال برگزاری آزمون آیلتس می باشند باید مجوز برگزاری آزمون را از سازمان سنجش آموزش

ادامه...
افزاش هزینه ثبت نام آزمون آیلتس
۱۴ تیر ۱۳۹۸

افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس

سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش هزینه ثبت نام در آزمون آیلتس در کشور خبرداد. بر این اساس اطلاعیه باتوجه به افزایش قیمت و نرخ ارز و نیز سایر هزینه های آزمون آیلتس،هزینه ی ثبت نام در آزمون آیلتس

ادامه...